PREC038SAEN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC038SAEN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC038SAEN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 38POS
Fitxak: PREC038SAEN-RC.pdf
  • Mezua
PREC038SAEN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC038SAEN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 38POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6459 pcs Datuen fitxa PREC038SAEN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk