PREC035SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC035SADN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC035SADN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS
Fitxak: PREC035SADN-RC.pdf
  • Mezua
PREC035SADN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC035SADN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5766 pcs Datuen fitxa PREC035SADN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk