PREC034SBDN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC034SBDN-M71RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC034SBDN-M71RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 34POS
Fitxak: PREC034SBDN-M71RC.pdf
  • Mezua
PREC034SBDN-M71RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC034SBDN-M71RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 34POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6639 pcs Datuen fitxa PREC034SBDN-M71RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak S1142EC-34
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.098" (2.50mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.420" (10.67mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)