PREC028SAEN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC028SAEN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC028SAEN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 28POS
Fitxak: PREC028SAEN-RC.pdf
  • Mezua
PREC028SAEN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC028SAEN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 28POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3596 pcs Datuen fitxa PREC028SAEN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk