PREC022SAEN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC022SAEN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC022SAEN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS
Fitxak: PREC022SAEN-RC.pdf
  • Mezua
PREC022SAEN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC022SAEN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5264 pcs Datuen fitxa PREC022SAEN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk