PREC021SABN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC021SABN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC021SABN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS
Fitxak: PREC021SABN-RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PREC021SABN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC021SABN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217790 pcs Datuen fitxa PREC021SABN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk