PREC017SACN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC017SACN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC017SACN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 17POS
Fitxak: PREC017SACN-RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PREC017SACN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC017SACN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 17POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268112 pcs Datuen fitxa PREC017SACN-RC.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Brass Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series -
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.320" (8.13mm) Beste izenak S9525E-17
S9525E-17-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 17 Kontaktu kopurua -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PREC017SACN-RC Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Isolamendu materiala Tin Isolamendu altuera 0.648" (16.47mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 17 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 17POS Uneko balorazioa 3A per Contact
Uneko - Max / Kontaktua - Harremanetarako luzera - Post 0.230" (5.84mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Tin Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating 0.098" (2.50mm) Konektore mota Header, Breakaway