PEC18SZAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC18SZAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PEC18SZAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" 18POS
Fitxak: 1.PEC18SZAN.pdf2.PEC18SZAN.pdf
  • Mezua
PEC18SZANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PEC18SZAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" 18POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46234 pcs Datuen fitxa 1.PEC18SZAN.pdf2.PEC18SZAN.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.340" (8.64mm) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 18 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.120" (3.05mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)