PEC17SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC17SBAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PEC17SBAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS
Fitxak: PEC17SBAN.pdf
  • Mezua
PEC17SBANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PEC17SBAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74351 pcs Datuen fitxa PEC17SBAN.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series -
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.100" (2.54mm) Beste izenak S1112E-17
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 17 Kontaktu kopurua 100µin (2.54µm)
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia PEC17SBAN
Luzera - Bidalketa (estaltzea) - Isolamendu materiala Tin
Isolamendu altuera - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 17 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin deskribapena CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS
Uneko balorazioa 3A Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.230" (5.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post 100µin (2.54µm) Kontaktua Amaitu - Mating 0.140" (3.56mm)