PCC36SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCC36SBAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 36POS .100 RT ANGLE
Fitxak: PCC36SBAN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PCC36SBANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCC36SBAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER 36POS .100 RT ANGLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30491 pcs Datuen fitxa PCC36SBAN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.140" (3.56mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.100" (2.54mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm)