PBC34SFCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC34SFCN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBC34SFCN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS
Fitxak: 1.PBC34SFCN.pdf2.PBC34SFCN.pdf
  • Mezua
PBC34SFCNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBC34SFCN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21421 pcs Datuen fitxa 1.PBC34SFCN.pdf2.PBC34SFCN.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.738" (18.75mm) Beste izenak S1231E-34
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.320" (8.13mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)