PBC24SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC24SAAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBC24SAAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS
Fitxak: 1.PBC24SAAN.pdf2.PBC24SAAN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PBC24SAANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBC24SAAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50075 pcs Datuen fitxa 1.PBC24SAAN.pdf2.PBC24SAAN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.450" (11.43mm) Beste izenak S1011E-24
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)