PBC18SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC18SAAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBC18SAAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS
Fitxak: 1.PBC18SAAN.pdf2.PBC18SAAN.pdf
  • Mezua
PBC18SAANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBC18SAAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61987 pcs Datuen fitxa 1.PBC18SAAN.pdf2.PBC18SAAN.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series -
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.120" (3.05mm) Beste izenak S1011E-18
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 18 Kontaktu kopurua 100µin (2.54µm)
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia PBC18SAAN
Luzera - Bidalketa (estaltzea) - Isolamendu materiala Tin
Isolamendu altuera 0.450" (11.43mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 18 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS
Uneko balorazioa 3A Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.230" (5.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post 10µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu - Mating 0.100" (2.54mm)