PBC15SACN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC15SACN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBC15SACN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS
Fitxak: 1.PBC15SACN.pdf2.PBC15SACN.pdf
  • Mezua
PBC15SACNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBC15SACN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57024 pcs Datuen fitxa 1.PBC15SACN.pdf2.PBC15SACN.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series -
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.320" (8.13mm) Beste izenak S1031E-15
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 15 Kontaktu kopurua 100µin (2.54µm)
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia PBC15SACN
Luzera - Bidalketa (estaltzea) - Isolamendu materiala Tin
Isolamendu altuera 0.650" (16.51mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 15 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS
Uneko balorazioa 3A Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.230" (5.84mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post 10µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu - Mating 0.100" (2.54mm)