PBC12SFAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC12SFAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBC12SFAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS
Fitxak: 1.PBC12SFAN.pdf2.PBC12SFAN.pdf
  • Mezua
PBC12SFANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBC12SFAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85815 pcs Datuen fitxa 1.PBC12SFAN.pdf2.PBC12SFAN.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series -
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.120" (3.05mm) Beste izenak S1211E-12
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 12 Kontaktu kopurua 100µin (2.54µm)
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia PBC12SFAN
Luzera - Bidalketa (estaltzea) - Isolamendu materiala Tin
Isolamendu altuera 0.538" (13.67mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 12 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS
Uneko balorazioa 3A Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.318" (8.08mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post 10µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu - Mating 0.100" (2.54mm)