MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP)
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP)
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FEMALE 0.100 GOLD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP) fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FEMALE 0.100 GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4684 pcs Datuen fitxa
Bukaera - Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -
Posizio / Bay / Errenkada kopurua - Posizio kopurua -
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Loop Bellows
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)