JCC36HEYN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCC36HEYN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
  • Mezua
JCC36HEYNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCC36HEYN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9290 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series -
Irakurri Single Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 1 Posizio / Bay / Errenkada kopurua -
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature - Ezaugarriak -
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)