JCB50DYRR
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JCB50DYRR
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
JCB50DYRRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JCB50DYRR fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7278 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Beryllium Copper Bukaera Solder
Zuzendaritza pilatzea Cantilever Shell tamaina, MIL Dual
Series - RoHS egoera Tube
Ebazpena Non Specified - Dual Edge Irakurri 50
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 100 Zuzendarien kopurua 0.050" (1.27mm)
Muntaketa mota Board Edge, Straddle Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia JCB50DYRR Maila, klase Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Maiztasuna - Geh Female Flange Feature 0.062" (1.57mm)
Ezaugarriak Board Lock, Card Extender deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050