JBB50DYRT
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBB50DYRT
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: 1.JBB50DYRT.pdf2.JBB50DYRT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
JBB50DYRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBB50DYRT fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6030 pcs Datuen fitxa 1.JBB50DYRT.pdf2.JBB50DYRT.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Board Edge, Straddle Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 Ezaugarriak Card Extender
Harremanetarako mota Cantilever Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu Gold
Kolore Black Txartel mota Non Specified - Dual Edge
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)