HSC31DRYN-S734
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSC31DRYN-S734
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Fitxak: HSC31DRYN-S734.pdf
  • Mezua
HSC31DRYN-S734ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSC31DRYN-S734 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5211 pcs Datuen fitxa HSC31DRYN-S734.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 31
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.031" (0.79mm)