HSC13DRES-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSC13DRES-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Fitxak: HSC13DRES-S93.pdf
  • Mezua
HSC13DRES-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSC13DRES-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7674 pcs Datuen fitxa HSC13DRES-S93.pdf
Bukaera Solder Eyelet(s) Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 13
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Produktu erlazionatuak
HSC13DRTH
HSC13DRTH
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Stockean: 10092 pcs
Deskarga: HSC13DRTH.pdf
RFQ
HSC13DREN-S13
HSC13DREN-S13
Stockean: 9668 pcs
Deskarga: HSC13DREN-S13.pdf
RFQ
HSC13DRES
HSC13DRES