HCC43HEYN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCC43HEYN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 43POS 0.100
  • Mezua
HCC43HEYNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCC43HEYN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 43POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12668 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series -
Irakurri Single Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Posizio / Bay / Errenkada kopurua -
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Through Hole
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)