HCC22HETH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCC22HETH
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100
  • Mezua
HCC22HETHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCC22HETH fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13683 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series -
Irakurri Single Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Posizio / Bay / Errenkada kopurua -
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ezaugarriak -
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)