HCC19DRYS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCC19DRYS
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Fitxak: 1.HCC19DRYS.pdf2.HCC19DRYS.pdf
  • Mezua
HCC19DRYSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCC19DRYS fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9551 pcs Datuen fitxa 1.HCC19DRYS.pdf2.HCC19DRYS.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 19
Posizio kopurua 38 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Beryllium Copper Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HCC19HETS
HCC19HETS
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 19POS 0.100
Stockean: 15386 pcs
Deskarga:
RFQ
HCC19HETN
HCC19HETN
Stockean: 19026 pcs
Deskarga:
RFQ
HCC19DRYS-S93
HCC19DRYS-S93
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100