HBC65DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HBC65DRYS
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Fitxak: 1.HBC65DRYS.pdf2.HBC65DRYS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
HBC65DRYSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HBC65DRYS fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3994 pcs Datuen fitxa 1.HBC65DRYS.pdf2.HBC65DRYS.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 65
Posizio kopurua 130 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Beryllium Copper Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HBC65DRYN-S734
HBC65DRYN-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Stockean: 4709 pcs
Deskarga: HBC65DRYN-S734.pdf
RFQ
HBC65HETI
HBC65HETI
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 65POS 0.100
Stockean: 8674 pcs
Deskarga:
RFQ
HBC65DRYS-S93
HBC65DRYS-S93