HBC49HEYN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HBC49HEYN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 49POS 0.100
Fitxak:
  • Mezua
HBC49HEYNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HBC49HEYN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 49POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12790 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series -
Irakurri Single Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Posizio / Bay / Errenkada kopurua -
Posizio kopurua 49 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature - Ezaugarriak -
Harremanetarako mota Cantilever Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm) Kontaktua Amaitu Gold
Kolore - Txartel mota Non Specified - Dual Edge
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)