HBC06DRTH-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HBC06DRTH-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Fitxak: HBC06DRTH-S93.pdf
  • Mezua
HBC06DRTH-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HBC06DRTH-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14693 pcs Datuen fitxa HBC06DRTH-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 6
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Beryllium Copper Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)