GSM25DREF
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSM25DREF
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
Fitxak: GSM25DREF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
GSM25DREFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSM25DREF fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8420 pcs Datuen fitxa GSM25DREF.pdf
Bukaera Solder Eyelet(s) Series -
Irakurri Dual Pitch 0.156" (3.96mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 25
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSM25DRKF-S13
GSM25DRKF-S13
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
Stockean: 6304 pcs
Deskarga: GSM25DRKF-S13.pdf
RFQ
GSM25D
GSM25D
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 25W