GSC60DRES-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC60DRES-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Fitxak: GSC60DRES-S93.pdf
  • Mezua
GSC60DRES-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC60DRES-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5329 pcs Datuen fitxa GSC60DRES-S93.pdf
Bukaera Solder Eyelet(s) Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 60
Posizio kopurua 120 Muntaketa mota Panel Mount
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC60DRTF
GSC60DRTF
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Stockean: 4940 pcs
Deskarga: GSC60DRTF.pdf
RFQ
GSC60DRES
GSC60DRES