GSC50DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC50DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Fitxak: GSC50DRYN-S93.pdf
  • Mezua
GSC50DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC50DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5244 pcs Datuen fitxa GSC50DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC50DRYN
GSC50DRYN
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100