GSC50DRTS-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC50DRTS-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Fitxak: GSC50DRTS-S93.pdf
  • Mezua
GSC50DRTS-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC50DRTS-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6025 pcs Datuen fitxa GSC50DRTS-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC50DRTN-S734
GSC50DRTN-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Stockean: 6020 pcs
Deskarga: GSC50DRTN-S734.pdf
RFQ
GSC50DRTN-S13
GSC50DRTN-S13
Stockean: 4084 pcs
Deskarga: GSC50DRTN-S13.pdf
RFQ
GSC50DRTS
GSC50DRTS