GSC18DRYN-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC18DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Fitxak: GSC18DRYN-S93.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
GSC18DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC18DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10423 pcs Datuen fitxa GSC18DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 18
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC18DTEH
GSC18DTEH
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Stockean: 6936 pcs
Deskarga: GSC18DTEH.pdf
RFQ
GSC18DRYI-S734
GSC18DRYI-S734
Stockean: 9784 pcs
Deskarga: GSC18DRYI-S734.pdf
RFQ
GSC18DRYN
GSC18DRYN