GSC17DRTS-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC17DRTS-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Fitxak: GSC17DRTS-S93.pdf
  • Mezua
GSC17DRTS-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC17DRTS-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9141 pcs Datuen fitxa GSC17DRTS-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 17
Posizio kopurua 34 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC17DRTN-S13
GSC17DRTN-S13
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Stockean: 8027 pcs
Deskarga: GSC17DRTN-S13.pdf
RFQ
GSC17DRXH-S734
GSC17DRXH-S734
Stockean: 12935 pcs
Deskarga: GSC17DRXH-S734.pdf
RFQ
GSC17DRTS
GSC17DRTS