GSC13DRTH-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC13DRTH-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Fitxak: GSC13DRTH-S93.pdf
  • Mezua
GSC13DRTH-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC13DRTH-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12991 pcs Datuen fitxa GSC13DRTH-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 13
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC13DRTI-S93
GSC13DRTI-S93
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Stockean: 11100 pcs
Deskarga: GSC13DRTI-S93.pdf
RFQ
GSC13DRTH
GSC13DRTH