GSC10DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC10DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Fitxak: GSC10DRYN-S93.pdf
  • Mezua
GSC10DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC10DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10671 pcs Datuen fitxa GSC10DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 10
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSC10DTEH
GSC10DTEH
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Stockean: 9962 pcs
Deskarga: GSC10DTEH.pdf
RFQ
GSC10DTEF
GSC10DTEF
Stockean: 10098 pcs
Deskarga: GSC10DTEF.pdf
RFQ
GSC10DRYN
GSC10DRYN