GEC28SGSN-M89
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
GEC28SGSN-M89 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEC28SGSN-M89
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 28POS .100 RT/A SMD
Fitxak: GEC28SGSN-M89.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
GEC28SGSN-M89ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEC28SGSN-M89 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER 28POS .100 RT/A SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28958 pcs Datuen fitxa GEC28SGSN-M89.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak S1123E-28
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T Isolamendu altuera 0.140" (3.56mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 28 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post -
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)