GCB50DHLT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCB50DHLT
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: 1.GCB50DHLT.pdf2.GCB50DHLT.pdf
  • Mezua
GCB50DHLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCB50DHLT fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8227 pcs Datuen fitxa 1.GCB50DHLT.pdf2.GCB50DHLT.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Hairpin Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)