GBC17DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GBC17DRYS
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Fitxak: 1.GBC17DRYS.pdf2.GBC17DRYS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
GBC17DRYSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GBC17DRYS fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14710 pcs Datuen fitxa 1.GBC17DRYS.pdf2.GBC17DRYS.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 17
Posizio kopurua 34 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GBC17DRYS-S734
GBC17DRYS-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Stockean: 13125 pcs
Deskarga: GBC17DRYS-S734.pdf
RFQ
GBC17DRYN-S734
GBC17DRYN-S734
Stockean: 13869 pcs
Deskarga: GBC17DRYN-S734.pdf
RFQ
GBC17SGSN-M89
GBC17SGSN-M89
deskribapena: CONN HEADER 17POS .100 RT/A SMD
Deskarga: GBC17SGSN-M89.pdf
GBC17DRYS-S93
GBC17DRYS-S93