FMC50DRAI
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMC50DRAI
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Fitxak: 1.FMC50DRAI.pdf2.FMC50DRAI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FMC50DRAIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMC50DRAI fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1133 pcs Datuen fitxa 1.FMC50DRAI.pdf2.FMC50DRAI.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Spinodal Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMC4AT148
FMC4AT148
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: TRANS PREBIAS NPN/PNP 50V SC74A
Stockean: 795202 pcs
Deskarga:
RFQ
FMC50DRAI-S734
FMC50DRAI-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100