FMC44DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMC44DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Fitxak: FMC44DRYN-S93.pdf
  • Mezua
FMC44DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMC44DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1623 pcs Datuen fitxa FMC44DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 44
Posizio kopurua 88 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMC44DRYN-S734
FMC44DRYN-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Stockean: 1475 pcs
Deskarga: FMC44DRYN-S734.pdf
RFQ
FMC44DRYI-S93
FMC44DRYI-S93
Stockean: 1511 pcs
Deskarga: FMC44DRYI-S93.pdf
RFQ
FMC44DRYN
FMC44DRYN