FMB50DYRD
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMB50DYRD
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: 1.FMB50DYRD.pdf2.FMB50DYRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FMB50DYRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMB50DYRD fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2740 pcs Datuen fitxa 1.FMB50DYRD.pdf2.FMB50DYRD.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Board Edge, Straddle Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ezaugarriak Card Extender
Harremanetarako mota Cantilever Harremanetarako materiala Spinodal
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Kolore Black Txartel mota Non Specified - Dual Edge
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)