ESC50DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESC50DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Fitxak: ESC50DRYN-S93.pdf
  • Mezua
ESC50DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESC50DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5715 pcs Datuen fitxa ESC50DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESC50DRYI-S93
ESC50DRYI-S93
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Stockean: 4808 pcs
Deskarga: ESC50DRYI-S93.pdf
RFQ
ESC50DTEI
ESC50DTEI
Stockean: 2983 pcs
Deskarga: ESC50DTEI.pdf
RFQ
ESC50DRYN
ESC50DRYN