ESC18DRTH-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESC18DRTH-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Fitxak: ESC18DRTH-S93.pdf
  • Mezua
ESC18DRTH-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESC18DRTH-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10879 pcs Datuen fitxa ESC18DRTH-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 18
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESC18DRTF-S13
ESC18DRTF-S13
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Stockean: 8606 pcs
Deskarga: ESC18DRTF-S13.pdf
RFQ
ESC18DRTH
ESC18DRTH