EMC31DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMC31DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Fitxak: EMC31DRYN-S93.pdf
  • Mezua
EMC31DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMC31DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6590 pcs Datuen fitxa EMC31DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 31
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EMC31DTEH
EMC31DTEH
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Stockean: 2155 pcs
Deskarga: EMC31DTEH.pdf
RFQ
EMC31DRYI-S13
EMC31DRYI-S13
Stockean: 5493 pcs
Deskarga: EMC31DRYI-S13.pdf
RFQ
EMC31DRYN
EMC31DRYN