EMC17DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMC17DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Fitxak: EMC17DRYN-S93.pdf
  • Mezua
EMC17DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMC17DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9137 pcs Datuen fitxa EMC17DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 17
Posizio kopurua 34 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)