EMC12DRTS-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMC12DRTS-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Fitxak: EMC12DRTS-S93.pdf
  • Mezua
EMC12DRTS-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMC12DRTS-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11676 pcs Datuen fitxa EMC12DRTS-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 12
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EMC12DRXI
EMC12DRXI
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Stockean: 12004 pcs
Deskarga: EMC12DRXI.pdf
RFQ
EMC12DRTS
EMC12DRTS