ECC60HETI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECC60HETI
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Fitxak: ECC60HETI.pdf
  • Mezua
ECC60HETIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECC60HETI fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11327 pcs Datuen fitxa ECC60HETI.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Single Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Posizio / Bay / Errenkada kopurua -
Posizio kopurua 60 Muntaketa mota Through Hole
Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)