ECC49DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECC49DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
Fitxak: ECC49DRYN-S93.pdf
  • Mezua
ECC49DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECC49DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6948 pcs Datuen fitxa ECC49DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 49
Posizio kopurua 98 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECC49DRYI-S734
ECC49DRYI-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
Stockean: 7487 pcs
Deskarga: ECC49DRYI-S734.pdf
RFQ
ECC49DRYS-S93
ECC49DRYS-S93
Stockean: 6581 pcs
Deskarga: ECC49DRYS-S93.pdf
RFQ
ECC49DRYN
ECC49DRYN