ECC30DRYN-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECC30DRYN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Fitxak: ECC30DRYN-S93.pdf
  • Mezua
ECC30DRYN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECC30DRYN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8957 pcs Datuen fitxa ECC30DRYN-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 30
Posizio kopurua 60 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECC30DRYN-S13
ECC30DRYN-S13
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
Stockean: 9678 pcs
Deskarga: ECC30DRYN-S13.pdf
RFQ
ECC30DRYN
ECC30DRYN