AMC31DRTS-S734
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMC31DRTS-S734
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Fitxak: AMC31DRTS-S734.pdf
  • Mezua
AMC31DRTS-S734ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMC31DRTS-S734 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4023 pcs Datuen fitxa AMC31DRTS-S734.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 31
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.031" (0.79mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AMC31DRTN-S93
AMC31DRTN-S93
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Stockean: 3639 pcs
Deskarga: AMC31DRTN-S93.pdf
RFQ
AMC31DRTS
AMC31DRTS